З дупла

Фастівська художниця продовжує прикрашати автобусні зупинки у районі

Щирий баклажан

Про "Автобусні зупинки в Україні" - у Вікіпедії

Шановні учасники спільноти!
Прошу вашої допомоги.
Нещодавно дозріз до думки, що найкращий спосіб зберегти й примножити накопичену інформацію про зупинки можна, створивши відповідну статтю (чи ширше, ресурс) у Вікіпедії. Що я й почав робити, створивши сторінку  Автобусні зупинки в Україні

Зробив непогану, ІМХО, вводну частину, а от на наповненні застряг. Писати до Вікі я вмію, а робити правильні структури - ні. Думаю, треба створити відповідний розділ, в який можна б було додавати фотографії зупинок з вказанням області, району та села/міста. Я заклав перший камінь, але треба б то зробити правильно, щоб назви областей/районів/сіл згорталися - розгорталися, фотографії б додавалися в єдиному порядку, і т.д.

Хтось може допомогти? 
Щирий баклажан

Radzieckie przystanki autobusowe

Стаття на польському сайті (трохи допоміг автору з матеріялами, за що був віддячений згадкою всередині). Ну й про нашу спільноту не забули.Читати (хто польською володіє, хоча й з перекладачем можна):

Radzieckie przystanki autobusowe – street art z reglamentacji
Щирий баклажан

...у Самчиках створюють арт-село

Це більше, ніж просто розфарбована зупинка, але й вона теж!Collapse )
"Художники і волонтери розмальовують хати та зупинки.
Більше як тиждень у Самчиках Старокостянтинівського району працюють над перетворенням населеного пункту на арт-село. Волонтери із Києва та місцеві художники розмальовують будинки, паркани, автобусні зупинки відомим місцевим розписом «Самчиківка»..."Мистецька родзинка України: у Самчиках створюють арт-село
Щирий баклажан

Ескіз зупинки

Цікавий артефакт:Ескіз художнього оформлення автопавільйону (зупинки), 1974 рік;
Автори: Кремницька Єлизавета, Бедзір Павло;
Локація: Закарпаття, с.Струмківка, Хустський район

Взято з ресурсу Монументальне Мистецтво Закарпаття / Monumental Art of Transcarpathia
Щирий баклажан

На Франківщині мають намір відреставрувати старі мозаїки на зупинках

Щирий баклажан

Селище Мілове

"Селище Мілове Луганської області та Чертково Ростовської області РФ мають одну спільну вулицю. З початком російсько-української війни її назва – Дружби народів – стала схожа на знущання. У вересні 2018 року прикордонники РФ встановили на вулиці паркан з колючим дротом, остаточно розділивши сім'ї, що живуть по обидва боки кордону. Як живуть в одному з найбільш незвичайних населених пунктів на кордоні з РФ – у фоторепортажі "Української правди".